Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tehnoloogiapank

Absa

Tehnoloogiapank allen internationalil paluti arendada innovaatiline laboratooriumiharu Clearwater Mall-is Johannesburgis. ABSA soovis kasutada haru katselaborina uuenduslike toodete ja protsesside väljatöötamiseks enne nende levitamist kogu võrgus. Uus haru „Lab” keskendub prototüüpide tehnoloogiale, et luua klientidele interaktiivsem keskkond ja katsetada uusi panganduse viise. Luues erinevaid kliendireise eksklusiivse panganduse, jaekonsultantide ja tiheda liiklusega tehingupanganduse jaoks, suutsime pakkuda kliendikesksemat harukontseptsiooni.

Projekti nimi : Absa, Disainerite nimi : Allen International, Kliendi nimi : allen international.

Absa Tehnoloogiapank

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.