Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraan

Amphora

Kraan Amphora seeria on loodud ühendama minevikku ja tulevikku ning annab võimaluse kogeda iidsete aegade põhilisi ja funktsionaalseid vorme. See polnud nii lihtne kui tänapäeval meie elulähedase veega ligipääsetavaks muutmine. Segisti ebaharilik vorm pärineb sajanditest varem, kuid selle veesäästlik kassett toob kohale homme. Iidsete aegade tänavapurskkaevudest kujundatud segisti retro toob teie vannitubadesse esteetilise pildi.

Projekti nimi : Amphora, Disainerite nimi : E.C.A. Design Team, Kliendi nimi : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Kraan

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.