Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mootorsaag

Rotation Saw

Mootorsaag Pöörleva käepidemega kettsaag. Sellel ketil on käepide, mis pöörleb 360 ° ja peatub etteantud nurkade all. Üldiselt lõikavad inimesed puid horisontaalselt või vertikaalselt, saagi teatud nurga all keerates või kehaosi kallutades või kallutades. Kahjuks libiseb sae sageli kasutaja käest kinni või peab kasutaja töötama ebamugavas asendis, mis võib põhjustada vigastusi. Selliste puuduste korvamiseks on kavandatud sae varustatud pöörleva käepidemega, nii et kasutaja saab lõikenurki reguleerida.

Projekti nimi : Rotation Saw, Disainerite nimi : Hoyoung Lee, Kliendi nimi : DESIGNSORI.

Rotation Saw Mootorsaag

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.