Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

50s news-gift paper

Plakat Tulles tagasi aegadesse, mil Singapuri jaemüüjad kasutasid kauba pakkimiseks ajalehti, kutsub see 1950. aastatest inspireeritud kinkepaber esile nostalgilisi mälestusi nendest päevadest. Need 1950. aastate pealkirjaga seotud uudised ja topilood moodustavad ka huvitava identiteediallika, aidates nooremal põlvkonnal olevikku minevikuga siduda. Vana ajalehepaberi peal kasutatud ergas hiina tüpograafia loob segu traditsioonilisest ja kaasaegsest, luues samas täiesti värske väljakutse ja kinkepaki, mis sobib igaks sündmuseks. Neid saab kuvada ka plakatitena.

Projekti nimi : 50s news-gift paper, Disainerite nimi : Jesvin Yeo, Kliendi nimi : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Plakat

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.