Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

50s news-gift paper

Plakat Tulles tagasi aegadesse, mil Singapuri jaemüüjad kasutasid kauba pakkimiseks ajalehti, kutsub see 1950. aastatest inspireeritud kinkepaber esile nostalgilisi mälestusi nendest päevadest. Need 1950. aastate pealkirjaga seotud uudised ja topilood moodustavad ka huvitava identiteediallika, aidates nooremal põlvkonnal olevikku minevikuga siduda. Vana ajalehepaberi peal kasutatud ergas hiina tüpograafia loob segu traditsioonilisest ja kaasaegsest, luues samas täiesti värske väljakutse ja kinkepaki, mis sobib igaks sündmuseks. Neid saab kuvada ka plakatitena.

Projekti nimi : 50s news-gift paper, Disainerite nimi : Jesvin Yeo, Kliendi nimi : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Plakat

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.