Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elamuvillad

Field of Flowers

Elamuvillad Kaare- või poolkaarekujulistel kandevatel alustel toetuval konstruktsioonil on vähendatud mõju pinnasele, võimaldades mullal vihmast rõõmu tunda ja sisse hingata. Selle disain on integreeritud loodusega.Neli villaüksust koosneval plokil on võimalus nautida vaadet panoraamilisel viisil tänu mehhanismile, mis suudab pöörduda 360 ° päevas.Projekt saab osa oma energiavarustusest tuuleroosidest.Iga villa üksus võib mitmesuguste lillede keskel osaleda oma piirkonnas mahepõllumajanduses. , tehislike või päris tiikidega ümbritsetud puud.

Projekti nimi : Field of Flowers, Disainerite nimi : Murat Gedik, Kliendi nimi : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Elamuvillad

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.