Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Rio

Restoran Asub Kuveidi linnas piirkonnas, mis on tuntud oma butiikrestoranide poolest. Rio Churrascaria on üks esimesi piirkonnas avatavaid Brasiilia praadimaju. Selle eesmärk oli luua luksuslik, kuid mitteametlik söögituba, mis kajastaks Rio kaubamärki ja ainulaadset viisi toidu serveerimisel (Rodizio stiil).

Projekti nimi : Rio, Disainerite nimi : Rashed Alfoudari, Kliendi nimi : Rio.

Rio Restoran

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.