Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Tavolo Livelli

Laud Tavolo Livelli eesmärk on kasuliku ruumi loomine unustatud kohtadesse. Tavolo Livelli on kihiline laud, kahe lauaplaadiga laud. Kahe lauaplaadi vahelist ruumi saab kasutada sülearvuti, raamatute, ajakirjade jms hoidmiseks. Diagonaalselt asetatud jalad loovad kahe lauaplaadi vahele kaunilt hääbuva varju, mängides teie ettekujutusega. Kõik X- ja Y-pinnad - lauapinnad ja jalad - on sama paksusega.

Projekti nimi : Tavolo Livelli, Disainerite nimi : Wouter van Riet Paap, Kliendi nimi : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Laud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.