Disainiajakiri
Disainiajakiri
Häll, Kiiktoolid

Dimdim

Häll, Kiiktoolid Lisse Van Cauwenberge lõi selle omamoodi multifunktsionaalse lahenduse, mis toimib nii kiiktoolina kui ka hällina, kui kaks Dimdimi tooli kokku liidetakse. Kõik kiiktoolid on valmistatud terasest tugedega puidust ja viimistletud kreeka pähkli spooniga. Kaks tooli saab istme alla kahe peidetud klambri abil üksteise külge kinnitada, et moodustada lapsehoidja.

Projekti nimi : Dimdim, Disainerite nimi : Lisse Van Cauwenberge, Kliendi nimi : Lisse..

Dimdim Häll, Kiiktoolid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.