Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Predictive Solutions

Ettevõtte Identiteet Predictive Solutions on prognostilise analüütika tarkvaratoodete pakkuja. Ettevõtte tooteid kasutatakse ennustuste tegemiseks olemasolevate andmete analüüsimisel. Ettevõtte märk - ringi sektorid - sarnaneb tabelitega graafikutele ning ka väga stiliseeritud ja lihtsustatud silma kujutisele profiilis. Brändiplatvorm "heidab valgust" on draiver kogu brändi graafika jaoks. Nii muutuvaid, abstraktseid vorme kui ka temaatiliselt lihtsustatud illustratsioone kasutatakse erinevates rakendustes täiendava graafikana.

Projekti nimi : Predictive Solutions, Disainerite nimi : Mikhail Puzakov, Kliendi nimi : Predictive Solutions.

Predictive Solutions Ettevõtte Identiteet

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.