Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pood

Family Center

Pood Pika (30 meetri) esiseina sulgemiseks on mõned põhjused. Üks oli see, et olemasoleva hoone kõrgus oli tõesti ebameeldiv ja mul polnud luba seda puudutada! Teiseks sain esifassaadi sulgedes 30 meetrit seinapinda. Minu igapäevase vaatlusstatistika uuringu kohaselt otsustasid enamus ostjaid uudishimu pärast minna poodi ja vaadata, mis selle fassaadi taga toimub.

Projekti nimi : Family Center, Disainerite nimi : Ali Alavi, Kliendi nimi : Ali Alavi design.

Family Center Pood

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.