Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pudelikaunistused

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudelikaunistused Kuldselt särav “Leedu viin kuld. Must väljaanne ”pärandas oma eksklusiivse ilme Leedu rahvakunstist. Romb ja heeringas on väikestest ruutudest kombineeritud leedu rahvakunstis väga levinud mustrid. Ehkki nendele rahvuslikele motiividele viitamine sai moodsama kuju, muudeti salapärased minevikupeegeldused moodsaks kunstiks. Valdav kuldne ja must värv rõhutavad erakordset viina filtreerimisprotsessi läbi söe- ja kuldsete filtrite. See teebki “Leedu viina kullaks. Must väljaanne ”nii õrn ja kristallselge.

Projekti nimi : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Disainerite nimi : Asta Kauspedaite, Kliendi nimi : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Pudelikaunistused

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.