Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

Serel Wave

Kraanikauss SEREL Wave kraanikauss saab oma koha nominaalsete joonte, funktsionaalsete lahenduste ja muljetavaldava kvaliteediga moodsates vannitubades. SEREL Wave kraanikauss; kuigi see muudab praeguse kahekordse kraanikausi ettekujutuse oma ainulaadse kausikujuga, hõlmab see ka täiskasvanu ja lapse kasutamist koos selle esteetilise vormiga. Lisaks kasutamiseks lastebasseinina pakub see funktsiooni pesemiseks ja kingade puhastamiseks, mida kasutatakse islami kultuuris. Üldine lähenemine valamute kujundamisel on modernism ja funktsionalism. See lähenemine mõjutab kujundust nii oluliselt.

Projekti nimi : Serel Wave, Disainerite nimi : SEREL Seramic Factory, Kliendi nimi : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Kraanikauss

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.