Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoamööbel

Sentimenti

Vannitoamööbel Sentimenti tunnetest ja koos eksisteerivate emotsioonide kontrastidest inspireeritud vannitoamööblikollektsioon pakub kaasaegset ja šikki vannitoa atmosfääri. Horisontaalsed ja vertikaalsed kontrastsed puitliistud kehastavad kontrastseid tundeid ning lisavad vannitubadele dünaamilisuse. Sentimenti kollektsioon on valmis moodustama osa igas suuruses vannitubadest koos nelja erineva suurusega vannitoakappidega, mis on saadaval sahtlite ja kapiuksega ning peidetud valgustusega peeglitega ja peegelustega kapiuksega.

Projekti nimi : Sentimenti, Disainerite nimi : Isvea Eurasia, Kliendi nimi : ISVEA.

Sentimenti Vannitoamööbel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.