Disainiajakiri
Disainiajakiri
Radiaator

Piano

Radiaator Selle disaini inspiratsioon tuli armastusest muusika vastu. Kolm erinevat kütteelementi, mis kõik sarnanevad ühele klaveriklahvile, loovad kompositsiooni, mis näeb välja nagu klaveriklaviatuur. Radiaatori pikkus võib varieeruda, sõltuvalt ruumi omadustest ja ettepanekutest. Kontseptuaalset ideed pole tootmiseks välja töötatud.

Projekti nimi : Piano , Disainerite nimi : Margarita Bosnjak, M.Arch., Kliendi nimi : Margarita Bosnjak.

Piano  Radiaator

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.