Disainiajakiri
Disainiajakiri
Äri- Ja Haldus

Sina Complex

Äri- Ja Haldus Plaanis alustas projekt oma tööd vabaõhuga kokkupuutunud hingamisteede kopsu kaudu, kus oli ka õhufiltri taimestik, ning üritati seda suundumust kogu sarjas jätkata. Samuti moodustati linna vaatamiseks mõned kohad erinevatel kõrgustel. Need kohad olid ümbritsetud kestadega (taimestik ja kujundused) ja täiesti, see pakub nendest elementidest filtreeritud vaadet nii seest kui väljast, et vähendada füüsilise ja visuaalse reostuse intensiivsust.

Projekti nimi : Sina Complex, Disainerite nimi : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Kliendi nimi : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Äri- Ja Haldus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.