Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mooduldiivan

Cloche Sofa

Mooduldiivan Cloche-diivan on teos, mis muudab linnaelu elemendi objektiivseks. Seda saab kasutada skulptuuri, ümbritseva valguse või mooduldiivanina. See esindab maastiku arengut, mis lammutab väljakujunenud struktuuristandardid ja ehitusmaterjalide elemendid ning kordab leitud materjali keerukaks kujunduseks, muutes ühise objekti tähenduslikuks amalgaamiks. See tükk kasutab objekte, mis on algselt kasutanud, visati ära, taastati ja renoveeriti.

Projekti nimi : Cloche Sofa, Disainerite nimi : Carlo Sampietro, Kliendi nimi : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Mooduldiivan

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.