Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

10 Year Logo

Ettevõtte Identiteet Lühidalt oli vaja luua logo, mis mitte ainult ei kajasta 3M ™ Polarizing Light-i olemust, vaid ka turustab seda esmaklassilise kaubamärgina laualampides. Kasutades silmi rahustava valguskiirte kattuvuse ideed, peegeldades pimestamisvastast kogemust. Kattuvused on kujundatud nii, et need kujutavad ilutulestiku tähistamist. Number kümme istub graafika vastas, näidates numbrite teravust seal, kus pimestamise tõttu pole peegeldust. Värve kuld ja hõbe kasutatakse nii lambi esmaklassilise ilme, kvaliteedi kui ka kaubamärgi enda tehnoloogia iseloomustamiseks.

Projekti nimi : 10 Year Logo, Disainerite nimi : Lawrens Tan, Kliendi nimi : 3M Polarizing Light.

10 Year Logo Ettevõtte Identiteet

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.