Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustatud Vaas

Ampoule

Valgustatud Vaas Tilk valgust, arhetüüpne ja puhas vorm, mis oma dünaamilises hoogudes räägib lillekingituse ainulaadsest luuletusest. See on inspireeriv mõte hiiglaslikust vaasist üksikule lillele - kujunduselemendile, mis iseloomustab iga ruumi oma lihtsusega, jutustades selle ajaloo võlujõust.

Projekti nimi : Ampoule, Disainerite nimi : Federico Traverso, Kliendi nimi : Myyour.

Ampoule Valgustatud Vaas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.