Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bluetooth Käekell

Knotch

Bluetooth Käekell Inimesed kontrollivad oma telefone rohkem kui 150 korda päevas. Tänapäeval välja töötatud nutikellad on lihtsalt järjekordne mobiilne seade kella sees. Akira Samson Designi “Knotch” on nutikell, mis võimaldab kasutajal telefoni teel Bluetooth-ühendusest märguandeid / vastamata teateid vastu võtta ja anda vibratsiooni kohta tagasisidet, et inimesed kontrolliksid oma telefoni harvemini. “Knotch” on hea nähtavuse ja kasutajasõbraliku kasutajaliidesega. “Knotch” on tasuv käekell, seetõttu saavad noored, kes soovivad jälgida moesuundeid ja areneda tehnoloogial, seda hõlpsalt lubada.

Projekti nimi : Knotch, Disainerite nimi : Akira Deng, Samson So, Kliendi nimi : Akira Samson Design.

Knotch Bluetooth Käekell

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.