Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja Sisekujundus

Casa Dova

Elumaja Sisekujundus Mängib, võtab peaaegu inimese ümber, valgusega, mis valgustab, kuid mitte tugipunktidena. Uuenduslikud materjalid, tehnoloogiliselt täiuslikud ja ideaalselt integreeritud. Tuues endaga kaasa erakordseid märke, et arhitektuur "Meistrid" on möödunud ja leiavad end nüüd üles, pannes nad esile oma nooruse. Ühendades originaalse hiilguse teadmiste, tehnika ja emotsioonide utoopiaga, mis oli kunagi imeline osavus, üllatavas modernsuses "vana" ja kordumatu.

Projekti nimi : Casa Dova, Disainerite nimi : Alessandro Marchelli, Kliendi nimi : Casa DOVA.

Casa Dova Elumaja Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.