Disainiajakiri
Disainiajakiri
Transformatiivne Rehv

T Razr

Transformatiivne Rehv Lähitulevikus on ukse ees elektritranspordi arengu õitseaeg. Autovaruosade tootjana mõtleb Maxxis, kuidas ta suudab kujundada teostatava nutika süsteemi, mis saaks selles trendis osaleda ja isegi kiirendada. T Razr on nutikas rehv, mis on välja töötatud vastavalt vajadusele. Selle sisseehitatud andurid tuvastavad aktiivselt erinevad sõidutingimused ja annavad aktiivseid signaale rehvi muundamiseks. Suurendatud astmed venitavad ja muudavad signaalina kontaktpinda, parandades seetõttu veojõudlust.

Muusikasoovitusteenus

Musiac

Muusikasoovitusteenus Musiac on muusikaline soovitusmootor, kasutage ennetavat osalemist, et leida oma kasutajatele täpsed võimalused. Selle eesmärk on pakkuda välja alternatiivseid liideseid, et vaidlustada algoritmi autokraatia. Teabe filtreerimine on muutunud vältimatuks otsimisviisiks. Kuid see loob kajakambriefektid ja piirab kasutajaid nende mugavustsoonis, järgides rangelt nende eelistusi. Kasutajad muutuvad passiivseteks ja lõpetavad masina pakutavate võimaluste kahtluse alla seadmise. Kulutades aega võimaluste ülevaatamiseks, võib tõusta tohutuid biokulusid, kuid just pingutused loovad sisuka kogemuse.

Luksuslik Hübriidklaver

Exxeo

Luksuslik Hübriidklaver EXXEO on elegantne hübriidklaver kaasaegsetes ruumides. Selle ainulaadne kuju kehastab helilainete kolmemõõtmelist sulandumist. Kliendid saavad oma klaverit täielikult kohandada, et see sobiks selle ümbrusega dekoratiivkunstiteosena. See kõrgtehnoloogiline klaver on valmistatud eksootilistest materjalidest, näiteks süsinikkiust, esmaklassilisest mootorsõidukite nahast ja kosmoses kasutatavast alumiiniumist. Täiendatud heliplaadi kõlarisüsteem; taasloob klaverite laia dünaamilist vahemikku läbi 200-vatise, 9-kõlarilise helisüsteemi. See on spetsiaalselt sisseehitatud aku, mis võimaldab klaveril täita ühe laadimisega kuni 20 tundi.

Külalislahkuskompleks

Serenity Suites

Külalislahkuskompleks Serenity Suites asub Sithonia asulas Nikitis Kreekas Chalkidikis. Kompleks koosneb kolmest üksusest, kahekümne sviidiga ja basseiniga. Hooneüksused tähistavad ruumilise horisondi sügavat kuju, pakkudes samal ajal optimaalseid vaateid mere poole. Ujumisbassein on majutuse ja avalike mugavuste vahel. Külalislahkuskompleks on piirkonnas maamärk kui ekstravertne kest, millel on sisemised omadused.

Kujundusürituste Programm

Russian Design Pavilion

Kujundusürituste Programm näitused, ideekonkursid, töötoad, haridusliku disainiga seotud nõustamis- ja kirjastamisprojektid, mille eesmärk on reklaamida vene disainereid ja kaubamärke välismaal. Meie tegevus stimuleerib venekeelseid disainereid täiustama oma teadmisi ja oskusi rahvusvaheliste projektide kaudu ning aitab neil mõista oma rolli disainikogukonnas, kuidas oma tooteid reklaamida ja muuta need konkurentsivõimeliseks ning luua tõelisi uuendusi.

Qr-Koodi Kleebis

Marketplace on the Move

Qr-Koodi Kleebis Uus viis oma auto müümiseks igal pool! Ainult veebisaidil www.krungsriautomarketplace.com, kuhu saate oma auto müümiseks postitada, koostame teie nimekirjas oleva auto ainulaadsel veebiaadressil põhineva QR-koodi kleebise, mille teie valitud kleebise kujundus toimetab siis teie kohale, et saaksite oma auto kleebise kinnitada! !! Ostja jaoks skannige lihtsalt QR-koodi, mida näete Müüja parklates kaubamajades, kohvikutes, hoonetes jne. Juurdepääs autodetailidele koheselt. Helistage müüjale ja kontrollige järele. Kõik on äkki juhtunud kohas, kus te mõlemad olete !!!