Disainiajakiri
Disainiajakiri
Turismimagnet

In love with the wind

Turismimagnet Loss Armastatud tuulega on 20. sajandist pärit elukoht 10 aakri suuruses maastikus Ravadinovo küla lähedal, piirkonnas Strandza mäe südames. Külastage ja nautige maailmas tuntud kollektsioone, vapustavat arhitektuuri ja inspireerivaid perekonnalugusid. Lõdvestu idülliliste aedade keskel, naudi metsa- ja järveäärseid jalutuskäike ning tunne muinasjuttude vaimu.

Turismiatraktsioon

The Castle

Turismiatraktsioon Linnus on eraviisiline projekt, mis algas kakskümmend aastat tagasi 1996. aastal lapsepõlvest pärit unistusest ehitada oma loss, sama mis muinasjuttudes. Projekteerija on ka arhitekt, konstruktor ja maastiku kujundaja. Projekti põhiidee on luua pere puhkeala, nagu turismiatraktsioon.

Haridustoode

Shine and Find

Haridustoode Selle toote kõige olulisem eelis on õppimise lihtsus ja mälu parandamine. Rakenduses Shine and Find on iga tähtkuju praktiliselt tehtud ja seda väljakutset harjutatakse korduvalt. See teeb vastupidava pildi silmas. Sel viisil õppimine, praktiline õppimine ja kordamine ei ole igav ning muudab vastupidavama Mälu ja nauditavaks. See on väga emotsionaalne, interaktiivne, lihtne, puhas, minimaalne ja kaasaegne.

Hotell

Yu Zuo

Hotell See hotell asub Dai templi seinte sees Tai mäe põhjas. Projekteerijate eesmärk oli muuta hotelli kujundus, et pakkuda külastajatele vaikne ja mugav majutus ning võimaldada samal ajal külalistel kogeda selle linna ainulaadset ajalugu ja kultuuri. Kasutades lihtsaid materjale, heledaid toone, pehmet valgustust ja hoolikalt valitud kunstiteoseid, kuvab ruum nii ajaloo kui ka tänapäevase tunde.

Kahveltõstuki Operaatori Simulaator

Forklift simulator

Kahveltõstuki Operaatori Simulaator Šeremetjevo-Cargo kahveltõstuki operaatori simulaator on spetsiaalne masin, mis on mõeldud kahveltõstukite juhtide koolitamiseks ja kvalifikatsiooni kontrollimiseks. See kujutab kabiini koos juhtimissüsteemiga, istumispaiga ja kokkupandava panoraamkuvaga. Peamine simulaatori kere materjal on metall; Samuti on olemas plastist elemente ja ergonoomilisi kihte, mis on valmistatud polüuretaanvahust.

Näitus

City Details

Näitus Linnadetailide kujunduslahenduste vitriin City Details toimus 3. oktoobrist 5. oktoobrini 2019 Moskvas. 15 000 ruutmeetri suurusel alal tutvustati keerukamaid kontseptsioone hardscape elementide, spordi- ja mänguväljakute, valgustuslahenduste ja funktsionaalsete linnakunsti objektide kohta. Näituseala korraldamiseks kasutati uuenduslikku lahendust, kus eksponendikabiinide ühtlaste ridade asemel ehitati linna töötav miniatuurne mudel koos kõigi spetsiifiliste komponentidega, näiteks: linnaväljak, tänavad, avalik aed.