Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vahuveini Etikett Ja Pakk

Il Mosnel QdE 2012

Vahuveini Etikett Ja Pakk Nii nagu Iseo järv pritsib Franciacorta kaldale, niisutab vahuvein klaasi külgi. Kontseptsioon on järve kuju graafiline ümbertegemine ja väljendab kristallklaasi valatud Reserve pudeli kogu jõudu. Elegantne ja elav etikett, tasakaalustatud oma graafika ja värvide osas, on julge lahendus läbipaistva polüpropüleeniga ja täiesti kuuma fooliumiga kullast trükkimisega, et anda uusi sensatsioone. Veini väljavalamine on karbil alla joonitud, kus pakendi ümber on mähitud graafika: lihtne ja efektne, mis koosneb kahest „slive et tiroir” elemendist.

Projekti nimi : Il Mosnel QdE 2012, Disainerite nimi : Laura Ferrario, Kliendi nimi : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Vahuveini Etikett Ja Pakk

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.