Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mõistehoiatussüsteem

Saving Millions of Lives on the road!

Mõistehoiatussüsteem Miks on fooridel oranž, aga pidurituledel mitte? Täna tulevad autod ainult tagumiste punaste pidurituledega. Sellel "vananenud" hoiatussüsteemil on suuri puudusi, eriti suurematel kiirustel. Punast hoiatustuld kuvatakse ainult siis, kui juht lööb piduritele. PACA (prognoositavad kokkupõrke vältimise hoiatused) kuvab eelhoiatuse oranži tule enne, kui juhtivsõidukis juht rakendab pidureid. See laseb teise sõiduki juhil õigel ajal peatuda ja hoiab ära kokkupõrke. See paradigmamuutus parandab eluohtliku vea olemasolevas disainis.

Projekti nimi : Saving Millions of Lives on the road! , Disainerite nimi : Anjan Cariappa M M, Kliendi nimi : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  Mõistehoiatussüsteem

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.