Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

Chandelier table

Külglaud Dekoratiivne külglaud. See õrn laud on ideaalne kaaslane ja täiendav partner Claire de Lune lühtrile. Seega on selle nimi "lühtritabel". Selle "peaaegu-seal" kvaliteeti rõhutab delikaatne graveering, mis meenutab pitsi. Nagu enamikku ACCENTi konstrueeritud toodetest, tarnitakse seda tasapinnalisena, nii et lõpptarbija nõuab teatavat kokkupanekut - meeldetuletust süsinikdioksiidi vähendamisest kui disainilahenduse olulist aspekti. Ilus ja kasulik lisa mis tahes magamistoas või elutoas.

Projekti nimi : Chandelier table, Disainerite nimi : Claire Requa, Kliendi nimi : Accent Aps.

Chandelier table Külglaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.