Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong, Jaemüük

Networking

Müügisalong, Jaemüük Spordimaterjale, mida me igapäevaselt kasutame, toodetakse erinevates maailma paikades. Neid pakutakse spordipoodide riiulitel tarbijatele väga keeruka turundus- ja logistikavõrgu kaudu. Hüppa ühe parima võrguga kaubamärke. Kollektsiooni valmistamine disainerite poolt Euroopa erinevates riikides, mille tootjad on Hiina tootjad, kes tegelevad kõrgeima kvaliteediga tootmisega. Türgis asutatud turundusettevõtte kaudu jõuavad kogu maailma ja tarbijateni. Sellele keerukale võrguteemale on üles ehitatud ka hüppesalongi kompleksi teine näitusesaal.

Projekti nimi : Networking, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : JUMP/GENMAR.

Networking Müügisalong, Jaemüük

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.