Disainiajakiri
Disainiajakiri
Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral

Snowskate

Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral Esialgne Snow Skate on siin esitatud üsna uue ja funktsionaalse kujundusega - kõvast puust mahagonist ja roostevabast terasest jooksikutega. Üks eelis on see, et saab kasutada traditsioonilisi kontsaga nahast saapaid ja sellisena pole spetsiaalsete saapade järele nõudlust. Uisupraktika võtmeks on lihtne lipsutehnika, kuna konstruktsioon ja konstruktsioon on optimeeritud hea uisu laiuse ja kõrguse kombinatsiooniga. Veel üks otsustav tegur on jooksjate laius, mis optimeerib juhtimise uisutamiseks tahkel või kõval lumel. Raamid on valmistatud roostevabast terasest ja varustatud süvistatavate kruvidega.

Projekti nimi : Snowskate, Disainerite nimi : KT Architects, Kliendi nimi : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.