Disainiajakiri
Disainiajakiri
Skulpturaalne Pink

Metric - Ganic

Skulpturaalne Pink Metric-Ganiciga uurib Chen arusaama sellest, kuidas tsivilisatsioon jätab teadmisi ja kuidas inimesed on maa ja kultuuri ning ajaloo loomiseks kujundanud kuju - selle läätse kaudu uuritakse skulpturaalset pinki looduslike ja matemaatiliste mustrite uurimise kaudu. Eristades anorgaanilisi ja orgaanilisi vorme, on puidu origami välimus inimese teadmistel põhinev kujutis, mis põhineb matemaatilistel arvutustel, mis on kontrastiks metsa ja maad esindava valge tamme loodusliku teraga.

Projekti nimi : Metric - Ganic, Disainerite nimi : Webber (Ping-Chun) Chen, Kliendi nimi : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Skulpturaalne Pink

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.