Disainiajakiri
Disainiajakiri
Skulpturaalne Pink

Metric - Ganic

Skulpturaalne Pink Metric-Ganiciga uurib Chen arusaama sellest, kuidas tsivilisatsioon jätab teadmisi ja kuidas inimesed on maa ja kultuuri ning ajaloo loomiseks kujundanud kuju - selle läätse kaudu uuritakse skulpturaalset pinki looduslike ja matemaatiliste mustrite uurimise kaudu. Eristades anorgaanilisi ja orgaanilisi vorme, on puidu origami välimus inimese teadmistel põhinev kujutis, mis põhineb matemaatilistel arvutustel, mis on kontrastiks metsa ja maad esindava valge tamme loodusliku teraga.

Projekti nimi : Metric - Ganic, Disainerite nimi : Webber (Ping-Chun) Chen, Kliendi nimi : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Skulpturaalne Pink

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.