Disainiajakiri
Disainiajakiri
Automatiseeritud Sisserändeterminal

CVision MBAS 2

Automatiseeritud Sisserändeterminal MBAS 2 oli loodud turvatoodete olemuse trotsimiseks ning hirmutamise ja hirmu minimeerimiseks nii tehnoloogiliste kui ka psühholoogiliste aspektide ees. Selle disain tõlgendab tuttavaid koduarvuti elemente ümber, et pakkuda Tai piiril asuvatele maakodanikele kasutajasõbralikku välimust. Ekraanil kuvatav hääl ja visuaalsed näpunäited juhendavad esimest korda kasutajaid protsessi kaudu. Kahevärviline toon sõrmeprindipadjal näitab selgelt skannimistsoone. MBAS 2 on ainulaadne toode, mille eesmärk on muuta piiriületamise viisi, võimaldades mitut keelt ja sõbralikku mittediskrimineerivat kasutajakogemust.

Projekti nimi : CVision MBAS 2, Disainerite nimi : Prompong Hakk, Kliendi nimi : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Automatiseeritud Sisserändeterminal

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.