Disainiajakiri
Disainiajakiri
Espressomasin

Lavazza Tiny

Espressomasin Väike sõbralik espressomasin, mis toob teie koju autentse itaalia kohvikogemuse. Kujundus on rõõmsalt Vahemereline - koosneb põhilistest formaalsetest ehitusplokkidest - tähistab värve ja kasutab Lavazza kujunduskeelt pinnakattes ja detailides. Peamine kest on valmistatud ühest tükist ja sellel on pehmed, kuid täpselt kontrollitavad pinnad. Keskne hari lisab visuaalset ülesehitust ja frontaalmuster kordab Lavazza toodetel sageli esinevat horisontaalset teemat.

Projekti nimi : Lavazza Tiny, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Tiny Espressomasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.