Disainiajakiri
Disainiajakiri
Espressomasin

Lavazza Tiny

Espressomasin Väike sõbralik espressomasin, mis toob teie koju autentse itaalia kohvikogemuse. Kujundus on rõõmsalt Vahemereline - koosneb põhilistest formaalsetest ehitusplokkidest - tähistab värve ja kasutab Lavazza kujunduskeelt pinnakattes ja detailides. Peamine kest on valmistatud ühest tükist ja sellel on pehmed, kuid täpselt kontrollitavad pinnad. Keskne hari lisab visuaalset ülesehitust ja frontaalmuster kordab Lavazza toodetel sageli esinevat horisontaalset teemat.

Projekti nimi : Lavazza Tiny, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Tiny Espressomasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.