Disainiajakiri
Disainiajakiri
Espressomasin

Lavazza Tiny

Espressomasin Väike sõbralik espressomasin, mis toob teie koju autentse itaalia kohvikogemuse. Kujundus on rõõmsalt Vahemereline - koosneb põhilistest formaalsetest ehitusplokkidest - tähistab värve ja kasutab Lavazza kujunduskeelt pinnakattes ja detailides. Peamine kest on valmistatud ühest tükist ja sellel on pehmed, kuid täpselt kontrollitavad pinnad. Keskne hari lisab visuaalset ülesehitust ja frontaalmuster kordab Lavazza toodetel sageli esinevat horisontaalset teemat.

Projekti nimi : Lavazza Tiny, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Tiny Espressomasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.