Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kunstlik Topograafia

Artificial Topography

Kunstlik Topograafia Suur mööbel nagu koobas See on auhinnatud projekt, mis vĂ”itis rahvusvahelisel konteinerikonkursil kunsti peapreemia. Minu idee on mahuti ÔÔnes tĂŒhjendada, et ehitada amorfne ruum nagu koobas. See on valmistatud ainult plastmaterjalist. Ligikaudu 1000 lehte 10 mm paksusest pehmest plastmaterjalist lĂ”igati kontuurjooneks ja lamineeriti kihina. See pole mitte ainult kunst, vaid ka suur mööbel. Kuna kĂ”ik osad on pehmed nagu diivan ja sellesse ruumi sisenev inimene saab lÔÔgastuda, leides oma kehavormiks sobiva koha.

Siseruum

Chua chu kang house

Siseruum NĂ”elravi punkt selles majas pidi ĂŒhendama suletud piirkonna uhiuue vaikuse visuaalse olekuga. Neid tehes taastatakse teatav ajalooline ja toores vĂ”lu, et kaitsta maja tĂŒhjust. Uus majutuskoht lĂ”peb interjööri sisemuse ĂŒllatusega; kuiv ja mĂ€rg köök köögis ja söögituba köögis. Eluruumi katkestas ka muljetavaldav kunstirĂŒnnak, millest on peagi saanud elektrijuhtmete isiklik korpus. Üldise rĂ”huasetuse tĂ€iendamiseks on vajalik vĂ€rvida sooja valguse viilud kĂ”ikidele vĂ€rviseintele.

Kalender

Calendar 2014 “Town”

Kalender Town on paberkĂ€sitöökomplekt osadega, mida saab vabalt kalendrisse kokku panna. Pange eri kujuga ehitised kokku ja nautige omaenda vĂ€ikese linna loomist. Kvaliteetsed kujundused saavad muuta ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nĂ€gemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ĂŒmbritseb kergus ja ĂŒllatusmeel, mis rikastavad ruumi. Meie originaaltoodete vĂ€ljatöötamisel on kasutatud kontseptsiooni Elu koos disainiga.

Kaasaegne Qipao

The Remains

Kaasaegne Qipao Inspiratsioon on pĂ€rit Hiina reliikviatest, keraamika on kĂ”ige esinduslikum, mis on kuninganna ja inimeste seas kĂ”ige populaarsem. Minu uurimuses on ka tĂ€napĂ€eval Hiina pĂ”hilised esteetilised moestandardid ja Feng Shui (sise- ja keskkonnakujundus) muutumatud. Neile meeldib lĂ€bi vaatamine, kihistamine ja soovimine. Tahaksin kujundada Qipao, et viia keraamika tĂ€hendus ja omadus vanast dĂŒnastiast tĂ€napĂ€evasesse moodi. Ja provotseerib inimesi, kes on unustanud oma kultuuri ja etnilise kuuluvuse, kui me oleme i-pĂ”lvkonnas.

Restoran

Osaka

Restoran Itaim Bibi naabruses (SĂŁo Paulo, Brasiilia) asuv Osaka nĂ€itab uhkusega oma arhitektuuri, pakkudes intiimset ja hubast atmosfÀÀri erinevates ruumides. TĂ€nava kĂ”rval olev vĂ€literrass on sissepÀÀs rohelisse ja kaasaegsesse sisehoovi, seos interjööri, eksterjööri ja looduse vahel. Privaatne ja viimistletud esteetika realiseerus looduslike elementide, nagu puit, kivid, raud ja tekstiil, kasutamisel. HĂ€mara valgustusega lamell-katusesĂŒsteemi ja puidust vĂ”retöid uuriti hoolikalt, et viia lĂ”pule harmoneeruv sisekujundus ja luua erinevad keskkonnad.

Veinikatsete Rajatis

Grapevine House

Veinikatsete Rajatis Viinamarjakoda abstraktse viinamarja kujul, mis on viinamarjaistanduses peaaegu tasuta. Tema peamine tugielement, mille genereerib digitaalne valmistatud kolonn, tĂ€histab vana viinamarjajuure austust. Viinamarja maja pidevklaasist esikĂŒlg on avatud kĂ”igis suundades ja see vĂ”imaldab viinamarjaistanduses kohest maastikuelamust. Sel viisil tuleks vĂ”imaldada kĂ”igi katseveinide visuaalset maitset parandada.