Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sigaretifilter

X alarm

Sigaretifilter X alarm on suitsetajate äratus, mis paneb neid mõistma, mida nad ise teevad, kui nad seda teevad. See disain on uue põlvkonna sigaretifiltrid. See disain võib olla heaks asendajaks kallitele suitsetamisega seotud reklaamidele ja see mõjutab suitsetajate meelt rohkem kui ükski teine negatiivne reklaam. Selle struktuur on väga lihtne, filtrid on tembeldatud nähtamatu tindiga, mis katab visandi negatiivse ala ja iga mahviga ilmub visand selgemalt, nii et iga pulbriga näete, et süda läheb tumedamaks ja teate, mis teiega toimub.

Ümberkujundav Rattaparkla

Smartstreets-Cyclepark™

Ümberkujundav Rattaparkla Smartstreets-Cyclepark on mitmekülgne, sujuvamaks muudetud jalgratta parkimisvõimalus kahele jalgrattale, mis sobib mõne minutiga, et võimaldada jalgratta parkimisvõimaluste kiiret parandamist kogu linnapiirkonnas, lisamata tänavapildile rämpsust. Seadmed aitavad vähendada jalgrattavargusi ja neid saab paigaldada ka kõige kitsamatele tänavatele, vabastades olemasolevast infrastruktuurist uue väärtuse. Roostevabast terasest valmistatud seadmed võivad olla RAL-i värviga sobitatud ja kaubamärgiga kohalikele omavalitsustele või sponsoritele. Seda saab kasutada ka jalgrattamarsruutide tuvastamiseks. Seda saab ümber konfigureerida, et see sobiks mis tahes suuruse või stiili veeruga.

Magneesiumpakend

Kailani

Magneesiumpakend Arome Agentuuri Kailani pakendi graafilise identiteedi ja kunstilise joone looming põhineb minimaalsel ja puhtal disainil. See minimalism on kooskõlas tootega, millel on ainult üks koostisosa - magneesium. Valitud tüpograafia on tugev ja trükitud. See iseloomustab nii mineraalmagneesiumi tugevust kui ka toote tugevust, mis taastab tarbijatele elujõu ja energia.

Pudel Veini

Gabriel Meffre

Pudel Veini Aroom loob graafilise identiteedi kollektsionäärikaussi Gabriel Meffre jaoks, kes tähistab 80 aastat. Töötasime selle aja 30-ndate aastate iseloomuliku kujunduse kallal, mida sümboliseeris graafiliselt naine koos veiniklaasiga. Kasutatavad värviplaadid rõhutatakse reljeefselt ja kuumfooliumtempliga, et rõhutada kollektsiooni kollektsiooni külge.

Toidupakend

Chips BCBG

Toidupakend Brändi BCBG kiippakendite realiseerimise väljakutse seisnes pakendiseeria läbiviimises, mis oleks kooskõlas kaubamärgi universaaliga. Pakendid pidid olema nii minimalistlikud kui ka modernsed, omades samas seda käsitöölist krõpsude puudutust ning seda meeldivat ja sümpaatset poolt, mis toob pastakaga joonistatud tegelased esile. Aperitiiv on meeleolukas hetk, mida peab tundma pakendil.

Trepp

U Step

Trepp U-astme trepp moodustatakse kahe erineva mõõtmega u-kujulise ruudukujulise profiilitüki omavahel põimimisega. Nii muutub trepp isemajandavaks, kui mõõtmed ei ületa läve. Nende tükkide eelnev ettevalmistamine pakub monteerimismugavust. Ka nende sirgete tükkide pakendamine ja transport on lihtsustatud.