Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügikeskus

Ad Jinli

Müügikeskus Selle projektiga on renoveeritud linna krundil olevad vanad hooned ja see annab hoonetele uue funktsionaalse missiooni uute funktsionaalsete nõuete täitmiseks. Disainerid proovivad juhtida inimesi aktsepteerima tänapäevast stiili neljatasandilises linnas alates fassaadide ümberkujundamisest kuni sisekujunduse kujundamiseni, et tagada projekti teostamise terviklikkus.

Kaasaskantav Kõlar

Seda

Kaasaskantav Kõlar Seda on luuretehnoloogia baasi funktsionaalne seade. Keskel olev pliiatsihoidja on ruumi korraldaja. Ka digitaalsed funktsioonid, näiteks USB-port ja Bluetooth-ühendus, muudavad seda koduse ala kaasaskantava mängija ja kõlarina. Väliskorpusesse sisseehitatud valgusriba töötab lauavalgustina. Samuti muudab luksusliku pilkupüüdev välimus selle, et atraktiivseid kodutarbeid saaks kasutada sisekujunduses. Samuti on Seda üks olulisemaid tunnuseid ruumi paremaks kasutamiseks.

Kontor

Phuket VIP Mercury

Kontor Lähtudes avatuse ja kaubamärgi põhjaliku uurimise teemast, uuris disaini ja lõi visuaalse laiendatavuse ja brändiloo visuaalse integratsiooni planeediga kui peamise loomingulise elemendiga. Plaan lahendas uute visuaalsete mõtetega järgmised kolm probleemi: Ruumi avatuse ja funktsioonide tasakaal; Ruumi funktsionaalsete alade jagunemine ja kombinatsioon; Põhilise ruumilise stiili korrektsus ja muutus.

Veebisait

Travel

Veebisait Kujundus kasutas minimalistlikku stiili, et mitte koormata kasutajakogemust tarbetu teabega. Reisitööstuses on väga keeruline kasutada ka minimalistlikku stiili, kuna paralleelselt lihtsa ja selge kujundusega peab kasutaja saama täielikku teavet oma reisi kohta ja seda pole lihtne ühendada.

Kohvitass Ja Alustass

WithDelight

Kohvitass Ja Alustass Hammustatud suurusega magusate maiuspalade serveerimine kohvi küljel on osa paljudest erinevatest kultuuridest, kuna on tavaks serveerida tassi kohvi Türgi maitsega Türgis, biscotti Itaalias, churros Hispaanias ja kuupäevi Araabias. Tavalistel alustassidel libisevad need toidukorrad siiski kuuma kohvitassi poole ja kleepuvad või muutuvad kohvireostusest märjaks. Selle vältimiseks on sellel kohvitopil spetsiaalsete pesadega alustass, mis hoiab kohvi kohtlemisel. Kuna kohv on üks olulisemaid kuumaid jooke, on kohvi joomise kogemuse kvaliteedi parandamine igapäevaelus oluline.

Bränding Ja Pakendamine

Leman Jewelry

Bränding Ja Pakendamine Leman Jewelry uue identiteedi visuaalne lahendus oli täiesti uus süsteem, et paljastada luksus, peen ja samas siiski keerukas ning minimaalne tunne. Uus logo, mis on inspireeritud Lemani tööprotsessist, nende haute couture'i disainiteenusest, meisterdades kõik tähe- või sädelussümbolit ümbritsevad rombikujundid, luues keeruka sümboli ja kajastades ka teemandi säravat mõju. Pärast tootmist valmistati kõik tagatismaterjalid koos kvaliteetsete detailidega, et rõhutada ja rikastada kõigi uute brändi visuaalelementide luksust.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.