Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lauavalgusti

Moon

Lauavalgusti See tuli mängib aktiivset rolli, saates inimesi tööruumist hommikust õhtuni. See oli loodud inimeste töökeskkonda silmas pidades. Juhtme saab ühendada sülearvuti või toitepangaga. Kuu kuju tehti roostevabast raamist tehtud maastikupildilt tõusva ikoonina kolm neljandikku ringist. Kuu pinnamuster tuletab meelde maandumisjuhendit kosmoseprojektis. Seade näeb välja nagu skulptuur päevavalguses ja valguseade, mis lohutab öösel pingelist tööd.

Valgus

Louvre

Valgus Louvre'i valgus on Kreeka suvisest päikesevalgusest inspireeritud interaktiivne laualamp, mis pääseb hõlpsalt suletud aknaluukide kaudu läbi Louvresi. See koosneb 20 rõngast, 6 korgist ja 14 pleksiklaasist, mis muudavad järjekorda mängulisel viisil, et muuta valguse hajumine, maht ja lõplik esteetika vastavalt kasutajate eelistustele ja vajadustele. Valgus läbib materjali ja põhjustab selle hajumist, seetõttu ei teki varje iseenesest ega selle ümbritsevatele pindadele. Erineva kõrgusega rõngad annavad võimaluse lõpututeks kombinatsioonideks, ohutuks kohandamiseks ja täielikuks valguse juhtimiseks.

Rõivaste Disain

Sidharth kumar

Rõivaste Disain NS GAIA on kaasaegne New Delhist pärit naisterõivaste etikett, mis on rikas ainulaadsete disaini- ja kangatehnikate poolest. Bränd on mõistliku tootmise ning jalgrattasõidu ja ringlussevõtuga seotud asjade suur pooldaja. Selle teguri olulisust kajastavad NS GAIA looduse ja jätkusuutlikkuse eest tähistavad tugisambad - N ja S -. NS GAIA lähenemisviis on „vähem on rohkem“. Silt mängib aktiivset rolli aeglase moodi liikumises, tagades, et keskkonnamõju oleks minimaalne.

Segakasutusega Arhitektuur

Shan Shui Plaza

Segakasutusega Arhitektuur Ajaloolises Xi'ani linnas ärikeskuse ja TaoHuaTani jõe vahel asuva projekti eesmärk pole mitte ainult mineviku ja oleviku, vaid ka linna ja looduse sidumine. Inspireerituna Peachi õitest kevadisest hiina muinasjutust, pakub projekt paradiisi elu- ja töökohta, pakkudes tihedat seost loodusega. Hiina kultuuris omab mägiveefilosoofia (Shan Shui) olulist tähendust inimese ja looduse vahelisest suhtest, pakkudes seega saidi vesist maastikku ära kasutades projekti ruume, mis kajastavad linnas Shan Shui filosoofiat.

Ettevõtte Identiteet

film festival

Ettevõtte Identiteet "Kino, ahoi" oli Kuubas toimuva Euroopa filmifestivali teise väljaande tunnuslause. See on osa disaini kontseptsioonist, mis keskendub reisimisele kui kultuuride ühendamise viisile. Kujundus kutsub esile kruiisilaeva reisi Euroopast Havannasse, kus on filmid. Festivali kutsete ja piletite kujundus oli inspireeritud passidest ja pardakaartidest, mida täna kasutavad reisijad üle kogu maailma. Filmide kaudu reisimise idee julgustab avalikkust olema kultuurivahetuse suhtes vastuvõtlik ja uudishimulik.

Lamp

Little Kong

Lamp Little Kong on ümbritsevate lampide sari, mis sisaldab idamaist filosoofiat. Idamaade esteetika pöörab suurt tähelepanu virtuaalse ja tegeliku, täieliku ja tühja vahelisele seosele. Valgusdioodide peitmine metallist postile mitte ainult ei taga lambivarju tühjust ja puhtust, vaid eristab Kongit teistest lampidest. Disainerid leidsid teostatava käsitöö pärast enam kui 30-kordset katset, et valgus ja mitmesugused tekstuurid suurepäraselt esitada, mis võimaldab hämmastavaid valgustuskogemusi. Alus toetab traadita laadimist ja sellel on USB-port. Seda saab sisse või välja lülitada lihtsalt kätega vehkides.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.