Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Nanjing Fishing Port

Restoran Projekt on ümberkorraldatud kolme korrusega restoran Nanjingis, pindala on umbes 2000 ruutmeetrit. Lisaks toitlustamisele ja koosolekutele on saadaval tee- ja veinikultuur. Dekoor seob omavahel erksa uue hiinlase tunde laest kuni kivi paigutuseni põrandal. Lagi on kaunistatud hiina iidsete sulgude ja katustega. See moodustab laes disaini peamise elemendi. Uue hiinlase tunnet tähistavad materjalid nagu puuspoon, kuldne roostevaba teras ja maal segatakse kokku, et luua uus hiinlaste tunneteruum.

Jalgrattakiiver

Voronoi

Jalgrattakiiver Kiiver on inspireeritud looduses laialt levinud 3D Voronoi struktuurist. Parameetrilise tehnika ja bioonika kombinatsioonil on jalgrattakiiveril parandav väline mehaaniline süsteem. See erineb tavapärasest helveste kaitsekonstruktsioonist selle parandamata bioonilises 3D-mehaanilises süsteemis. Välisjõu mõjul näitab see struktuur paremat stabiilsust. Kerguse ja ohutuse tasakaalus on kiivri eesmärk pakkuda inimestele mugavamat, moodsamat ja ohutumat isiklikku kaitset pakkuvat jalgrattakiiverit.

Söögituba Ja Töötamine

Eatime Space

Söögituba Ja Töötamine Kõigil inimestel on õigus olla seotud aja ja mäluga. Sõna Eatime kõlab hiina keeles aja järgi. Söögikohad pakuvad kohti, kus julgustatakse inimesi rahus sööma, töötama ja meelde tuletama. Aja mõiste on tihedalt seotud töötoaga, mis aja möödudes on muutunud. Töötoa stiilist lähtuvalt hõlmab disain ruumi rajamise põhielementidena tööstuse struktuuri ja keskkonda. Söömaaeg avaldab aimu disaini puhtaimale kujule, segades peeneid elemente, mis pakuvad nii tooreid kui ka viimistletud sisekujundusi.

Fotokunst

Forgotten Paris

Fotokunst Unustatud Pariis on mustvalged fotod Prantsuse pealinna vanadest maa-alustest aladest. See kujundus on repertuaar kohtadest, mida vähesed teavad, kuna need on ebaseaduslikud ja neile on raske juurde pääseda. Matthieu Bouvier on kümme aastat uurinud neid ohtlikke kohti, et avastada seda unustatud minevikku.

Kott

Totepographic

Kott Topograafilisest disainist inspireeritud kandekott, mis on hõlpsasti kaasaskantav, eriti neil tihedatel päevadel, mis veedetakse sisseostude tegemisel või tehingute tegemisel. Tote koti maht on nagu mägi ja see mahutab või kannab paljusid asju. Oraakelluu moodustab koti üldise struktuuri, topograafiline kaart peab olema pinnamaterjal nagu mäe ebaühtlane pind.

Prillipood

FVB

Prillipood Prillipood püüab luua ainulaadse ruumi. kasutades rekombinatsiooni ja kihina erineva suurusega aukudega laiendatud võrgusilma ja rakendades neid arhitektuurseinast siselaeni, näidatakse nõgusate läätsede omadusi - kliirensi ja ebamäärasuse erinevaid efekte. Nurgaga nõgusate läätsede kasutamisel kuvatakse piltide keerdunud ja kallutatud efektid lagede kujundamisel ja vitriinkapil. Kumerate läätsede omadusi, mis muudavad objektide suurust soovi korral, väljendatakse näituse seinal.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.