Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lühter

Lory Duck

Lühter Lory Duck on mõeldud messingist ja epoksüklaasist moodulitest kokku pandud riputussüsteemina, millest igaüks sarnaneb pardile, mis libiseb vaevata läbi jaheda vee. Moodulid pakuvad ka konfigureeritavust; puudutusega saab neid reguleerida ükskõik millise suuna suunas ja rippuda mis tahes kõrgusele. Lambi põhikuju sündis suhteliselt kiiresti. Selle täiusliku tasakaalu ja parima väljanägemise võimalike nurkade alt loomiseks oli vaja aga loendamatu hulga prototüüpidega kuudepikkust uurimist ja arendamist.

Naiste Rõivaste Kollektsioon

Hybrid Beauty

Naiste Rõivaste Kollektsioon Hybrid Beauty kollektsiooni eesmärk on kasutada ellujäämismehhanismina nutikust. Armasteks funktsioonideks on paelad, ruffles ja lilled. Traditsiooniliste veski- ja couture-tehnikate abil on need ümber kujundatud. See taasloob vanu couture tehnikaid moodsa hübriidini, mis on romantiline, tume, aga ka igavene. Hybrid Beauty kogu disainiprotsess edendab ajatute disainilahenduste loomiseks jätkusuutlikkust.

Kergportaal Tulevane Raudteelinn

Light Portal

Kergportaal Tulevane Raudteelinn Valgusportaal on Yibini kiirraudteelinnaku üldplaan. Elustiilireform soovitab aastaringselt igas vanuses. Alates 2019. aasta juunist tegutsenud Yibini kiirraudteejaama kõrval koosneb Yibini Gröönimaa keskus 160 meetri kõrgustest segakasutusega Kaksiktornidest, mis ühendavad arhitektuuri ja looduse 1km pikkuse maastikuväljakuga. Yibinil on rohkem kui 4000 aastat ajalugu, kuhjudes tarkust ja kultuuri just nagu jõe sete tähistas Yibini arengut. Kaksiktornid on nii kerge portaal, mis juhendab külastajaid kui ka orientiir elanike kokkupanemiseks.

Hambakliinik

Clinique ii

Hambakliinik Clinique ii on eraviisiline ortodontiakliinik arvamusliidri ja luminaasi jaoks, kes rakendab ja uurib oma eriala kõige kaasaegsemaid tehnikaid ja materjale. Arhitektid kavandasid implantaadi kontseptsiooni, mis põhineb ülitäpsete meditsiiniseadmete ortodontilisel tüüpilisel kasutamisel kogu ruumi kujunduspõhimõttena. Siseseinte pinnad ja mööbel sulanduvad sujuvalt valgeks kooreks, millele on lisatud kollast koriaani, kuhu on siirdatud tipptasemel meditsiinitehnoloogia.

Megalopolis X Shenzhen Super Peakorter

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Peakorter Megalopolis X on uus keskus suurema lahe piirkonna südames, Hong Kongi ja Shenzheni piiri lähedal. Üldplaan ühendab arhitektuuri jalakäijate võrkude, parkide ja avalike ruumidega. Maapealseks ja maapinnaks kavandatakse transpordivõrke, suurendades ühenduvust linnas. Maapealne jätkusuutlik taristuvõrk pakub sujuvalt kaugjahutuse ja jäätmete automaatse töötlemise süsteeme. Eesmärk on luua loov üldplaneeringu raamistik linnade kavandamiseks tulevikus.

Liblikas Riidepuu

Butterfly

Liblikas Riidepuu Liblika riidepuu sai oma nime oma sarnasuse poolest lendava liblika kujuga. Eraldatud osade konstruktsiooni tõttu on see minimalistlik mööbel, mida saab mugavalt kokku panna. Kasutajad saavad riidepuu kiiresti palja käega kokku panna. Kui on vaja liikuda, on seda pärast lahti võtmist mugav transportida. Paigaldamine toimub ainult kahes etapis: 1. paigutage mõlemad raamid X moodustamiseks kokku; ja tehke rombikujulised raamid mõlemal küljel kattuvaks. 2. libistage puutükk läbi kattuvate rombikujuliste raamide mõlemalt küljelt, et neid hoida

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.