Disainiajakiri
Disainiajakiri
Villa

Shang Hai

Villa Villa oli inspireeritud filmist Suur Gatsby, sest meesomanik on ka finantssektoris ning perenaisele meeldib vana 1930ndate Shanghai Art Deco stiil. Pärast seda, kui disainerid uurisid hoone fassaadi, mõistsid nad, et sellel oli ka Art Deco stiil. Nad on loonud ainulaadse ruumi, mis sobib omaniku lemmik 1930ndate Art Deco stiiliga ja vastab tänapäevasele eluviisile. Ruumi ühtsuse säilitamiseks valisid nad mõned 1930ndatel kujundatud prantsuse mööbli, lambid ja aksessuaarid.

Villa

One Jiyang Lake

Villa See on Lõuna-Hiinas asuv privaatvilla, kus disainerid kasutavad disaini teostamiseks Zen-budismi teooriat. Loobudes tarbetutest ning looduslike, intuitiivsete materjalide ja sisutihedate disainimeetodite kasutamisest, lõid disainerid lihtsa, vaikse ja mugava kaasaegse idamaise elamispinna. Mugav kaasaegne idamaine elamispind kasutab sama lihtsat kujunduskeelt kui kvaliteetse Itaalia moodsa mööbli siseruum.

Meditsiiniline Ilukliinik

Chun Shi

Meditsiiniline Ilukliinik Selle projekti idee kontseptsioon on "erinevalt kliinikust" ja see oli inspireeritud väikestest, kuid kaunitest kunstigaleriidest ning disainerid loodavad, et sellel meditsiinikliinikul on galerii temperament. Nii saavad külalised tunda elegantset ilu ja pingevaba õhkkonda, mitte stressirohke kliinilist keskkonda. Nad lisasid sissepääsu juures varikatuse ja lõpmatuse serva basseini. Bassein ühendab visuaalselt järvega ja peegeldab arhitektuuri ja päevavalgust, meelitades külalisi.

Ripats

Taq Kasra

Ripats Taq Kasra, mis tähendab kasra arch, on praegu Iraagis asuva Sasani kuningriigi mälestusmärk. Seda ripatsit, mis on inspireeritud Taq kasra geomeetriast ja varasemate suveräänsuste suursugususest, mis oli nende struktuuris ja subjektiivsuses, on selle eetose kujundamiseks kasutatud selles arhitektuurimeetodis. Kõige olulisem atribuut on tänapäevane disain, mis on teinud sellest eraldiseisva vaatega detaili, nii et külgvaates näib see tunnelina ja toob subjektivismi ning moodustab frontaalse vaate, mille järgi on see kaarjas ruum.

Kohvilaud

Planck

Kohvilaud Laud on valmistatud erinevatest vineeritükkidest, mis on surve all kokku liimitud. Pinnad on lihvitud ja töödeldud mati ja väga tugeva lakiga. Seal on 2 taset - kuna laua sisekülg on õõnes - see on ajakirjade või pleedide paigutamiseks väga praktiline. Laua all on kuulirattad. Nii et põranda ja laua vahe on väga väike, kuid samal ajal on seda lihtne liigutada. Vineeri kasutamise viis (vertikaalne) muudab selle väga tugevaks.

Ärisalong

Rublev

Ärisalong Salongi kujundus on inspireeritud vene konstruktivismist, Tatlini tornist ja vene kultuurist. Liidukujulisi torne kasutatakse pilkupüüdjatena salongis, et luua teatud tüüpi tsoneeringuna puhkeala erinevad ruumid. Ümara kujuga kuplite tõttu on puhkeruum mugav ala erinevate tsoonidega, mahutades kokku 460 istekohta. Piirkonda nähakse erinevat tüüpi söögikohtade jaoks; töötamine; mugavus ja lõõgastav. Lainelises vormis lakke asetsevad ümarad heledad kuplid on dünaamilise valgustusega, mis päeva jooksul muutub.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.