Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektriline Tõukeratas Jagamiseks

For Two

Elektriline Tõukeratas Jagamiseks See on turistide ja turismiga populaarsete linnade kohalike liikuvusseade. Lahendage traditsioonilistest transpordivahenditest (nt rendiautod) põhjustatud keskkonnaprobleemid ja liiklusummikud ning pakkuge ainulaadset keskkonnasõbraliku liikuvuse kogemust. Selle mudeli tugevus ei piirdu ainult sellega, et tegemist on elektrisõidukiga, vaid ka õhk-energiaaku kasutamisel, mis on tavapärasest liitium-ioonakust hävitamise osas palju ohutum ja keskkonnasõbralikum.

Projekti nimi : For Two, Disainerite nimi : Seungkwan Kim, Kliendi nimi : T&T GOOD TERMS Co,. Ltd..

For Two Elektriline Tõukeratas Jagamiseks

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.