Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Kunstiruum

Dachuan Lane Art Installation

Avalik Kunstiruum Jinjiangi jõe läänekaldal asuv Chengdu Dachuani rada on ajalooline tänav, mis ühendab Chengdu Idavärava linnamüüri varemeid. Projekti käigus ehitati ajaloos olev Dachuan Lane'i võlvkäik vanal viisil algsesse tänavasse ja selle tänava loo rääkis tänavakunstiinstallatsioon. Kunstiinstallatsiooni sekkumine on omamoodi meedium lugude jätkamiseks ja edastamiseks. See ei reprodutseeri mitte ainult lammutatud ajalooliste tänavate ja radade jälgi, vaid pakub ka uute tänavate ja radade jaoks omamoodi linnamälu temperatuuri.

Projekti nimi : Dachuan Lane Art Installation, Disainerite nimi : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Kliendi nimi : Verge Creative Design.

Dachuan Lane Art Installation Avalik Kunstiruum

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.