Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaide Renoveerimine

Dongmen Wharf

Kaide Renoveerimine Dongmeni kai on aastatuhandeid vana kai Chengdu emajõel. Viimase "vanalinna uuendamise" vooru tõttu on piirkond põhimõtteliselt lammutatud ja ümber ehitatud. Projekti eesmärk on esitada kuulsusrikas ajalooline pilt kunsti ja uue tehnoloogia sekkumise kaudu põhimõtteliselt kadunud linna kultuuriplatsile ning aktiveerida ja uuesti investeerida pikk magav linnainfrastruktuur linna üldkasutatavasse valdkonda.

Projekti nimi : Dongmen Wharf, Disainerite nimi : Yingjie Lin Yuanyuan Zhang, Kliendi nimi : Verge Creative Design.

Dongmen Wharf Kaide Renoveerimine

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.