Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elukoht

Panorama Villa

Elukoht Välja arvatud tüüpilise Mani küla struktuur, mõeldakse seda kui aatriumi, sissepääsu ja eluruumide ümber pöörlevaid üksikuid kivikilde. Elukoha ligikaudsed kogused avavad dialoogi nende loodusliku ümbrusega, samas kui nende avanemise rütm kas tagab privaatsuse või kutsub panoraamvaadetesse silmapiirile, konstrueerides järjestikuste ja mitmekesiste narratiivide otsese kogemuse. Villa asub Navarino Residences, luksuslike villade eravalduses, Navarino Dunes kuurordi südames.

Projekti nimi : Panorama Villa, Disainerite nimi : POTIROPOULOS+PARTNERS, Kliendi nimi : POTIROPOULOS+PARTNERS.

Panorama Villa Elukoht

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.