Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tutvumine Mobiilirakendus

Flame

Tutvumine Mobiilirakendus Mobiilirakenduse Flame loomine, Wadoo. meeskond, mille eesmärk oli muuta rakendus kasutajatele huvipakkuvaks. Seega Wadoo. eksperdid tulid välja lihtsa, kuid samas ahvatleva funktsiooni - paaride valmistamine vastavalt muusikalistele eelistustele. See funktsioon pakub kasutajatele laiemat valikut rakendusega suhelda. Muidugi jääb eesmärgi funktsioon uute inimestega kohtumiseks. Kuid selleks, et seda protsessi kaasahaaravaks muuta, saab kasutaja valida paari vastavalt muusikalistele eelistustele. Nii saavad kasutajad hakata suhtlema huvidega ja maitsma teie osa Messengeris ning liikuda edasi tõelisele kuupäevale.

Projekti nimi : Flame, Disainerite nimi : Artur Konariev, Kliendi nimi : Wadoo. Product Design Agency.

Flame Tutvumine Mobiilirakendus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.