Disainiajakiri
Disainiajakiri
Toidupakend

Kuniichi

Toidupakend Jaapani traditsiooniline konserveeritud toit Tsukudani pole maailmas kuigi tuntud. Sojakastmel põhinev hautatud roog, mis ühendab endas mitmesuguseid mereande ja maa koostisosi. Uus pakend sisaldab üheksat etiketti, mis on mõeldud traditsiooniliste Jaapani mustrite moderniseerimiseks ja koostisosade omaduste väljendamiseks. Uus kaubamärgi logo on loodud ootusega seda traditsiooni järgmiseks 100 aastaks jätkata.

Projekti nimi : Kuniichi, Disainerite nimi : Katsunari Shishido, Kliendi nimi : COCODORU.

Kuniichi Toidupakend

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.