Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja Sisekujundus

Angel VII Private Residence

Elumaja Sisekujundus Spetsiaalse materjalide segu abil kujundati see elamute sisustus mugavaks, puhtaks ja ajatuks ruumiks. Ruumis asuv väike aatrium toimib ka disainilahendusena, kuna see on element, mida näete kõigist siseruumides asuvatest esimese korruse aladest ja eluruumidest väljastpoolt. See toimib ka turvalise tõkkena ülalpool asuvale koridorile. Trepi kujundus koos disaineri lakke paigaldatavate ripplampidega toimib entrée atraktiivse ruumilise elemendina.

Projekti nimi : Angel VII Private Residence, Disainerite nimi : Irini Papalouka, Kliendi nimi : Irini Papalouka Interior Architect.

Angel VII Private Residence Elumaja Sisekujundus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.