Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja Sisekujundus

EL Residence

Elumaja Sisekujundus EL Residence sai inspiratsiooni disainilahenduse loomiseks, mille tekstuur ja materjalid loovad uue loomingulisuse, ning disain keskendub kohandatud paigutustele. Peamisest kujundusideest sai julge ja küps teema, millel on erksad värvid ja kumera kujuga kujunduselement, et pehmendada esmast disainilahendust. Materjalid nagu kroomteras, metallielemendid, looduslikud kivid ja marmor kasutatakse üldise disainikäsitluse esiletoomiseks, samas kui naiselikud elemendid orgaaniliste kujunditega kaunistuste ja mööbli kujul on lisatud, et tasakaalustada mehelikku vibe ja valgustada siseruumi .

Projekti nimi : EL Residence, Disainerite nimi : Chaos Design Studio, Kliendi nimi : Chaos Design Studio.

EL Residence Elumaja Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.