Disainiajakiri
Disainiajakiri
Baieri Õlle Pakendi Kujundus

AEcht Nuernberger Kellerbier

Baieri Õlle Pakendi Kujundus Keskajal lasid kohalikud õlletehased Nürnbergi lossi all üle 600 aasta vanustes kivilõigatud keldrites oma õlleajastu. Selle ajaloo austamiseks võtab "AEcht Nuernberger Kellerbier" pakend autentselt ajas tagasi. Õlleetiketil on näha kividel istuva lossi ja keldris asuva puidust tünni käejoonistus, mis on raamitud vintage stiilis fontidega. Ettevõtte "St. Mauritius" kaubamärgiga pitsat ja vaskvärviga korgikork annavad edasi meisterlikkust ja usaldust.

Projekti nimi : AEcht Nuernberger Kellerbier, Disainerite nimi : Bloom advertising agency, Kliendi nimi : Bloom GmbH Nürnberg.

AEcht Nuernberger Kellerbier Baieri Õlle Pakendi Kujundus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.