Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ilusalongi Kaubamärk

Silk Royalty

Ilusalongi Kaubamärk Brändiprotsessi eesmärk on viia bränd kõrgekvaliteedilisse kategooriasse, võttes pilgu ja tunnet, kuidas kohaneda ülemaailmsete meigi- ja nahahooldussuundumustega. Elegantne oma sisemuses ja välimuses, pakkudes klientidele luksuslikku puhkust, et taanduda enesehoolduseks, jättes uuenenud. Kogemuste edukas edastamine tarbijatele sisaldus kujundusprotsessis. Seetõttu on välja töötatud Alharir Salon, mis väljendab naiselikkust, visuaalseid elemente, rikkalikke värve ja tekstuure, pöörates tähelepanu väikestele detailidele, et lisada rohkem enesekindlust ja mugavust.

Projekti nimi : Silk Royalty , Disainerite nimi : Satie Abuobeida Eljack, Kliendi nimi : Satie.

Silk Royalty  Ilusalongi Kaubamärk

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.