Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Soulful

Elumaja Kogu ruum põhineb rahulikkusel. Kõik taustavärvid on heledad, hallid, valged jne. Ruumi tasakaalustamiseks ilmuvad ruumi mõned eriti küllastunud värvid ja mõned kihilised tekstuurid, näiteks sügavpunane, näiteks unikaalsete printidega padjad, näiteks mõned tekstureeritud metallkaunistused. . Neist saavad fuajees uhked värvid, lisades samas ka ruumi vajalikku soojust.

Projekti nimi : Soulful , Disainerite nimi : Sha Lu, Kliendi nimi : MULU .

Soulful  Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.